Napsali o nás

KAM NA OBĚD? CO SE HRAJE TENTO TÝDEN? JAK SE DOSTANU K PAMÁTKÁM? KDE JSOU DNES SLEVY? Máme pro Vás jednoduché řešení a tím je mobilní aplikace AkceHned.cz, která je k dispozici pro operační systémy Android a iOS. Aplikace funguje na principu ve světě stále oblíbenějšího tzv. Geoshoppingu.
Celý článek
Není tomu tak dlouho, co světem začal hýbat geoshopping. Jedná se o nakupování prostřednictvím Android aplikace napojené na GPS. Už není nutné hledat obchody, telefon je nejenom najde, ale přesně vás do nich navede. Na rozdíl od klasického hledání si vyberete obchod, který máte nejblíž a zároveň se vám ...
Celý článek
Hledání výhodných slev a akcí je někdy dřina. Snad každý pravý Čech rád bloudí po obchodech a hledá věci ve slevě. Pokud vyrazíte do města za nákupy, tak už pravděpodobně tušíte, kde si můžete zakoupit hezké oblečení, nebo kde si můžete dát dobré jídlo. Co ovšem budete dělat, když se ocitnete v cizím městě?
Celý článek
S aplikací „akcehned.cz“ získáte jedinečný nástroj, díky kterému se nikdy neztratíte ve světě akčních nabídek, množstevních slev, happy hours a v mnohých dalších akcí. Aplikace nabízí několik stovek akcí, které aktuálně probíhají. Díky GPS souřadnicím snadno zjistí vaši polohu a rychle vám nabídne dostupné akce ve vašem okolí.
Celý článek
Připadá vám nakupování na internetu nudné a chození po obchodech vás zdržuje? Zkuste geoshopping, unikátní způsob nakupování. Jedná se o jedinečnou službu aplikace AKCEHNED.CZ, která vám zajistí pohodlné nakupování v jakémkoliv městě. Základem je zobrazení hledaných míst přímo na mapě. Pokud potřebujete ...
Celý článek
Také milujete slevy? Necháte se nalákat velkými zářivými nápisy na vitrínách a neodejdete z obchodu, dokud nevyberete alespoň jeden z levnějších kousků? Po dlouhém nakupování si rádi zajdete na dobrou kávu nebo zaskočíte na výstavu? V tom případě pro Vás máme naprostou vychytávku!
Celý článek